Negyedik nap
Az ötödik nap reggelén járunk, tegnap nem volt alkalmam írni. Ébredés után jó volt a kedvem. Sütött a nap, ültem a teraszon, ittam a kávémat és nem is értettem a harmadik napi letargiámat, ami az egész napomat végigkísérte. Kölyökkel dumáltam chaten, teljesen kifárasztja az online tanulás, nem volt megállás, nehogy lemaradjon valamiről. Persze érthető a… Tovább »
